Главная Гідролати рослин Гідролати рослин Гідролат Кукурудзяних рилець
Гідролат Кукурудзяних рилець
25.07.13 08:41

 

 

ГІДРОЛАТ КУКУРУДЗЯНИХ РИЛЕЦЬ

Запах дуже м'який. У холодному стані не має смаку, в теплому - відчувається квітковий смак. У сильному розведенні смак м'який, нагадує квітковий, солодкувато олійний. У розведенні квітковий смак зникає.

Має широкий спектр дії: змінює структуру і властивості клітин, відновлює і нормалізує різні фізіологічні процеси. До складу входить багато вітамінів: К, В, В2, В6, Д, Е, аскорбінова кислота:

Відновлює клітини печінки, потужний жовчогінний засіб. Розріджує жовч, регулює діяльність жовчних проток, знижує кількість білірубіну, регулює жировий обмін, прискорює згортання крові, усуває гіповітаміноз.

Сильний сечогінний засіб: розчиняє камені (карбонати, урати, фосфати) в нирках і сечоводах. М'яко промиває сечовидільні шляхи, усуває інфекцію, не подразнює клітини, особливо у дітей.

Використовують для промивання очей, усуває втому, почервоніння і печіння очей, знімає втому очей при роботі з комп'ютером.

Очищає, пом'якшує, відновлює шкіру всіх типів. Відновлює суху і втомлену шкіру. Використовується для зняття макіяжу, протирання шкіри, зволоження перед нанесенням крему. Можна додавати в лосьйони, креми і маски. Утримує вологу в шкірі в спеку, при сухому кліматі, перельоті в літаках.

Відновлює, зміцнює, відживлює волосся, надає їм силу і блиск.

Сумісний з гідролатом лаванди, ялівцю.

В НАЯВНОСТІ

Ціна

250 мл    635 грн

125 мл    355 грн

 

Последнее обновление 13.08.20 11:05