Главная Гідролати рослин Гідролати рослин Гідролат Шавлії лікарської
Гідролат Шавлії лікарської
31.10.13 13:53


 

 

 

ГІДРОЛАТ ШАВЛІЇ МЕДИЧНОЇ

Запах сильний, глибокий. Смак глибокий приємний. Аромат в нерозведеному стані надзвичайно сильний, аж до почуття першіння в горлі. У розведеному стані всі подразливі ефекти зникають, смак схожий на чебрець, дуже смачний і ситний.

Потужний антиоксидант і стимулятор життєвої енергії.

Найперший засіб для очищення лімфи і стимуляції роботи лімфатичної і венозної систем.

Застосовується при хронічному тонзиліті, ангіні, застуді, хронічному запаленні горла і носа.

Регулює роботу шлунково-кишкового тракту. Добре використовувати в програмах корекції ваги, особливо в поєднанні з програмою харчування, фізичними навантаженнями і зміною способу життя.

Покращує пам'ять, мислення і відновлює життєві сили та допомагає вийти на нові рівні енергії. У разі хронічної втоми, дія гідролату має подвійний ефект: негайно підвищує життєву енергію і захищає від бактерій, вірусів, грибків, відновлює структуру і функції клітин. Відновлює роботу вегетативної нервової системи (пітливість пахв і ніг).

Нормалізує дисбаланс гормональної системи, особливо менструальні цикли, симптоми ПМС, менопаузи. Усуває коліки, здуття живота, нормалізує водний дисбаланс, набряки, і асцит.

Комбінується з гідролатом ялівцю, евкаліпту.

Потужний засіб від старіння шкіри, запобігає появі мімічних та вікових зморшок, тонізує нормальну і комбіновану шкіру, захищає від шкідливого впливу сонця, вітру, пилу в повітрі і холоду. Володіє злегка в'язким дією, можна використовувати і для жирної шкіри.

Не вживати при підвищеному тиску і в першому триместрі вагітності!

Гідролат може спровокувати підвищення артеріального тиску більше, ніж ефірне масло шавлії. Менші кількості діють сильніше.

Ці попередження найбільш чітко пров'ялити для гідролату шавлії, їх треба виконувати, ігноруючи їх, ви створюєте собі додатковий ризик.

В НАЯВНОСТІ

ЦІНА 250 мл       564 грн

125 мл       315 грн

 

 

Последнее обновление 13.08.20 11:04