Главная Гідролати рослин Гідролати рослин Гідролат насіння Фенхелю
Гідролат насіння Фенхелю
09.01.14 12:59

 

 

 

ГІДРОЛАТ ФЕНХЕЛЮ

Має протизапальну, антисептичну, протигрибкову, спазмолітичну дію.

Очищає судини і капіляри, заспокоює нервову систему, знімає запалення верхніх дихальних шляхів, знижує артеріальний тиск.

Знімає астенічні стани з нервових клітин. Тонізує судинну і дихальну систему, очищає бронхи і легені, відновлює дихальний системи, роботу легенів у курців, при туберкульозі.

Знімає запалення, набряки, спазматичні болі, стимулює кровообіг. Усуває набряклість, запалення, болю при захворюваннях суглобів, подагрі, при захворюваннях сечостатевої сфери чоловіків. Підвищує сексуальну активність, як у чоловіків, так і жінок.

У жінок коригує вага, регулює менструальний цикл і функцію яєчників. Полегшує стан токсикозу у вагітних жінок, покращує лактацію матерів. Полегшує припливи при клімаксі. У грудних дітей знімає коліки і біль.

Відновлює роботу шлунково-кишкового тракту, знімає метеоризм і коліки, попереджає запори. М'який проносний засіб.

Живий тонік, очищає, живить, розгладжує, заспокоює і відновлює шкіру всіх типів. Ефективний засіб для залицяння за зрілою, чутливої, зморшкуватою і сухою шкірою. Знімає запалення, набряклість і почервоніння шкіри при гнійничкових хворобах шкіри обличчя.

В НАЯВНОСТІ

ЦІНА:   125 МЛ = 315 грн

250 МЛ = 564 грн

 

 

Последнее обновление 04.09.20 15:36