Гідролат Меліси
01.09.15 10:29

 

 

ГІДРОЛАТ МЕЛІСИ

Унікальний засіб для щоденного використання. Дуже приємний і м'який на смак. Чудовий профілактичний засіб при епідемії грипу та сезонної алергії.

Покращує роботу імунної системи, усуває запальні процеси в клітина, відновлює функції нервової, дихальної та серцевої системи, потужний антиоксидант.

Застосовують при ішемічній хворобі серця, атеросклерозі, вегето-судинній дистонії, аритмії, ревматизмі. Знижує артеріальний тиск, заспокоює, знімає депресію, тривогу, дитячу істерику. Усуває безсоння, мігрень і головний біль.

Заспокоює тіло більше, ніж розум і не є надто седативним. М'яко усуває недостатню концентрацію уваги, як у дітей, так і у дорослих, створює баланс активності і заспокоєння у гіперактивних дітей.

Під час вагітності гідролат меліси добре знімає нудоту, розлад травлення і виводить надлишки води з організму. Ванночки з мелісою для немовлят покращують сон,

Лікує герпес.

Знімає схильність до переїдання. Ніжний жовчогінний засіб, усуває коліки, м'який проносний засіб. Виводить солі, пісок та невеликі камені з нирок і жовчного міхура.

ОБМЕЖЕНА КІЛЬКІСТЬ

ЦІНА

250 мл   490 грн

125 мл   275 грн

Последнее обновление 13.08.20 11:02